U kunt hoofddoeken, sjaals, sjaals en hijabbotten bestellen uit België en Nederland. Je kunt hijab-kleding, avondjurken en tunieksoorten combineren met sjaals, sjaals en hijab-modellen. levering dezelfde dag uit voorraad vanuit Turkije-Istanbul! Binnen 10 dagen aan uw deur; hijab-modellen met de nieuwste patronen. Hoofddoeken en sjaals, sjaals kunnen er zeker van zijn dat u kunt ontvangen met de prijs die in Turkije wordt verkocht. Je kunt chiffon, ayrobin, avondjurk, effen en satijnen sjaalmodellen vinden, evenals patronen, gevlamde en nog veel meer sjaalmodellen.

U kunt uw aankopen doen met PayTR 256 BIT SSL beveiligde betalingsinfrastructuur. Voor het verpakken wordt gecontroleerd of uw bestelling defect is. U kunt er zeker van zijn dat de sjaals, sjaals en hoofddoeken die u koopt defect zijn en van de eerste kwaliteit.

​* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

Belçika ve Hollanda'dan başörtüsü, eşarp, şal ve tesettür bone siparişi verebilirsiniz. Tesettür kıyafetlerini, abiye ve tunik çeşitlerini eşarp, şal ve başörtüsü modelleri ile kombin yapabilirsiniz. Türkiye-İstanbul'dan aynı gün stoktan teslimat ! 10 günde kapınızda; başörtüsü modelleri en yeni desenlerle. Başörtüsü ve eşarpları, şalları Türkiye'de satılan fiyatlarla alabileceğinize emin olabilirsiniz. Şifon, ayrobin, abiye, düz ve saten şal modellerinin yanında desenli, flamlı ve daha birçok şal modelini bulabilirsiniz. 

PayTR 256 BIT SSL güvenli ödeme altyapısı ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Siparişleriniz paketlenmeden önce defolu olup olmadığı kontrol edilmektedir. Aldığınız eşarp, şal ve başörtülerin defosuz ve 1. kalite olduğuna emin olabilirsiniz.