www.morkombin.com web sitesindeki tüm ürünlerin teslimat süreleri ürünlerin ilgili sayfalarında belirtilmiştir ve genelde 1 gündür.  Bazı istisnalı ürünler ürün bilgileri bölümünde açık ve net olarak belirtilmektedir.

Üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılan ürünler ile müşterinin kusuru sebebi ile saklama koşullarından dolayı veya kullanıcı hatalarından dolayı bozulan ürünler iade kapsamı dışında tutulacaktır.

İadelerde kargo bedeli tarafımızdan karşılanır. Aras Kargo ile iade (karşı ödemeli) olarak gönderiniz. Değişim yapılmamakta sadece  iade alınmaktadır.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.morkombin.com sipariş yetkilisine destek/ticket, müşteri panelinde iade talebi oluşturarak  veya mail adresini kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Mail adresimiz : info@morkombin.com

Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz. Ürünleriniz kargoda hasar görmüşse kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Kargo tutanağı olmayan paketler eksiksiz ve sorunsuz teslim edilmiş kabul edilir. 

İade  istediğiniz kullanılmamış ürünü faturası ve size gönderilen paketi ile birlikte teslim aldığınız şekliyle eksiksiz olarak 15 gün içerisinde Aras kargo ile göndermeniz gerekmektedir.  Faturası bulunmayan, kullanılmış, paketi açılmış, yırtılmış, zarar görmüş veya eksik olan ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünleriniz incelenip uygun görüldükten sonra para iadeniz yapılır.

İade adresi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İade talepleri için müşteri paneli destek sayfasını kullanabilir veya info@morkombin.com mail adresimize yazabilirsiniz. İadeler bu mail adresi veya müşteri paneli destek sayfası üzerinden sağlanacaktır. 

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için müşteri paneli destek sayfasını veya mail adresini kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.